یکشنبه، 6 اسفند 1402
فروش اقساطی خودرو » اخبار خودرو » بیشترین گارانتی بازار خودرو کشور متعلق به فونیکس شد

بیشترین گارانتی بازار خودرو کشور متعلق به فونیکس شد

0
89
کد خبر: 258

فونیکس با گارانتی طولانی مدت که از همه رقبای بازار خودرو ایران بیشتر است، استاندارد جدیدی را برای قابلیت اطمینان و خدمات پس از فروش تعیین می‌کند.

بیشترین گارانتی بازار خودرو کشور متعلق به فونیکس شد

ضمانت محصول، گواهی بر تعهد تزلزل ناپذیر برند فونیکس نسبت به کیفیت و رضایت مشتری است.


۳ خودرو فونیکس با پکیج ۷ ساله / ۲۰۰ هزار کیلومتر گارانتی

فونیکس از ارائه گارانتی ۷ ساله یا ۲۰۰ هزار کیلومتری برای تیگو ۸ پرو پلاگین-هیبرید، تیگو ۸ پرو و تیگو ۸ پرو مکس خرسند است. این دوره گارانتی طولانی گواهی بر اعتماد فونیکس به دوام، عملکرد و قابلیت اطمینان این خودروهای استثنایی است.دارندگان تیگو ۸ پرو پلاگین-هیبرید، تیگو ۸ پرو و تیگو ۸ پرو مکس می توانند با خیال راحت از تردد و سفرهای خود لذت ببرند، چرا که می‌دانند فونیکس به پشتیبانی از تجربه رانندگی آنها برای مدت طولانی متعهد است. به عنوان یک امتیاز اضافی، فونیکس یک بسته تعمیر و نگهداری رایگان ۵ ساله یا ۱۰ نوبت را ارائه می‌دهد که تجربه بهتری را برای مشتریان رقم می‌زند.


گارانتی بیشتر برای تیگو ۸ پرو پلاگین-هیبرید

برای دارندگان محصول پلاگین-هیبرید فونیکس، ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود. باتری تیگو ۸ پرو پلاگین-هیبرید نیز تا ۷ سال یا ۲۰۰ هزار کیلومتر از گارانتی فونیکس بهره می‌برد. نکته قابل توجه دیگر در مورد این خودرو، نصب رایگان یک ایستگاه شارژ خانگی از جانب واحد Home Service این برند، در کنار تقدیم یک شارژر همراه به مشتریان است.


تیگو ۷ پرو؛ خودرو خانواده با ۵ سال / ۱۵۰ هزارکیلومتر گارانتی

تیگو ۷ پرو، نیز به ‌عنوان یکی از پرطرفدارهای بازار خوردو، با گارانتی ۵ ساله یا ۱۵۰ هزارکیلومتری عرضه می‌شود. این مدت گارانتی نشان دهنده تعهد فونیکس به ارائه قابلیت اطمینان و آسودگی خاطر درازمدت برای دارندگان این محصول است.برای تکمیل این گارانتی، فونیکس یک پکیج تعمیر و نگهداری رایگان ۲ سال یا ۶ نوبت را ارائه می‌دهد. این خدمات پس از فروش جامع تضمین می‌کند که دارندگان تیگو ۷ پرو می‌توانند از تجربه رانندگی بی‌نگرانی لذت ببرند، که با پشتوانه تعهد فونیکس به عالی بودن ضمانت می‌شود.


فونیکس FX؛ روح جوانی با ۵ سال / ۱۵۰ هزارکیلومتر گارانتی

فونیکس اف‌ایکس نیز به ‌عنوان محصول آینده‌گرا، اسپرت و جوان‌پسند فونیکس، با گارانتی قابل توجه ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر ارائه می‌شود که به مالکان اطمینان پایداری در عملکرد خودرو را می‌دهد.برای افزایش تجربه مالکیت، فونیکس بسته تعمیر و نگهداری رایگان ۲ سال یا ۶ نوبت را برای فونیکس اف‌ایکس ارائه می‌دهد. این پشتیبانی جامع پس از فروش تضمین می کند که دارندگان فونیکس اف‌ایکس می‌توانند از تجربه رانندگی خود لذت ببرند، با این اطمینان که فونیکس متعهد به رضایت آنهاست.


فونیکس؛ تعریف مجدد تجربه رانندگی

با این مدت زمان گارانتی بی سابقه و بسته های تعمیر و نگهداری رایگان، فونیکس تجربه رانندگی در بازار خودرو ایران را دوباره تعریف می‌کند. تعهد این برند به کیفیت، دوام و خدمات استثنایی به مشتریان، فونیکس را به عنوان نامی پیشرو در صنعت خودرو متمایز می‌کند.

منبع :
دسته بندی: اخبار خودرو
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید